Tłumaczenia

JAKIE TŁUMACZENIA?

          Zawodowa tłumaczka z doświadczeniem, absolwentka filologii romańskiej, realizuję zlecenia jednorazowe oraz te w ramach stałej współpracy. Jestem do Państwa dyspozycji zarówno jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne, jak i ustne, w różnych kombinacjach języków francuskiego, włoskiego i polskiego.

           Zajmuję się tłumaczeniami od 2007 roku, specjalizuję się głównie w dziedzinie szeroko pojętej kultury, sztuki, architektury, turystyki, edukacji, ochrony dziedzictwa kulturowego, ale realizuję wszelkie inne tłumaczenia o charakterze ogólnym, specjalistyczym, technicznym. W moim dorobku tłumacza znajdują się między innymi opisy zabytków i atrakcji turystycznych, ulotki muzealne, strony internetowe, instrukcje obsługi, certyfikaty zgodności, opisy rozmaitych produktów, opisy wynalazków, artykuły, reportaże, listy urzędowe, programy polityczne, a nawet instrukcja użytkowania helikoptera.

          Prowadzę działalność również w zakresie tłumaczeń ustnych, jeżeli tylko pozwala mi na to plan zajęć, jestem dyspozycyjna od razu.

CENNIK

TŁUMACZENIA PISEMNE

JĘZYKI

CENA za 1800 znaków ze spacjami tekstu wyjściowego

z francuskiego na polski

30 zł

z polskiego na francuski

35 zł

z włoskiego na polski

35 zł

z polskiego na włoski

40 zł

 

  • Podane stawki mogą wahać się nieznacznie w zależności od typu tekstu i terminu wykonania tłumaczenia. Dokładnej wyceny dokonuję po obejrzeniu tekstu do przetłumaczenia.
  • Przy większych zleceniach (więcej niż 10 stron) możliwa jest negocjacja ceny.

 

TŁUMACZENIA USTNE

Pakiet godzinowy

CENA za godzinę

Pakiet 1-godzinny

70 zł

Pakiet 4-godzinny

60 zł

Pakiet 8-godzinny

50 zł

 

  • Podane stawki nie obejmują ewentualnych dodatkowych kosztów (podróże za granicę, dojazdy, hotele…).