WPML not installed and activated.

 

omnie

O mnie Kursy francuskiego i włoskiego Tłumaczenia Kurs historii sztuki Świętokrzyskie

omnie Z urodzenia kielczanka. Z zamiłowania i z wykształcenia filolog romański i historyk sztuki. Zajmuję się głównie nauczaniem i tłumaczeniami, ponadto chętnie oprowadzam po województwie świętokrzyskim, zwłaszcza w języku francuskim lub włoskim. Bardzo lubię swoją pracę oraz kontakt z ludźmi i wszystko co robię, robię z pasją i zaangażowaniem.

Przeczytaj o mnie

omnieZapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką francuskiego i włoskiego, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem, jak i tych, co chcą kontynuować naukę. Program układam nie tylko w zależności od poziomu i celu zajęć, ale również biorąc pod uwagę upodobania, zainteresowania i predyspozycje uczniów.

Przeczytaj o kursach językowych

omnieOd 2007 roku wkonuję tłumaczenia pisemne i ustne, polsko-francuskie, francusko-polskie, polsko-włoskie i włosko-polskie. Specjalizuję się głównie w tłumaczeniach pisemnych w zakresie szeroko pojętej kultury, sztuki i ochrony zabytków, ale realizuję wszelkie tłumaczenia o charakterze ogólnym, specjalistyczym i technicznym.

Zobacz ofertę

omnieKurs z historii sztuki ma formę zajęć indywidualnych lub w niewielkich grupach (do 4 osób), w ramach których oferuję przygotowanie do matury z historii sztuki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, przygotowanie do Olimpiady Artystycznej oraz zajęcia z historii sztuki o charakterze ogólnym, dla wszystkich zainteresowanych.

Przeczytaj o kursach

omnieWojewództwo świętokrzyskie – tajemnicze, urokliwe, zielone, różnorodne, wyjątkowe pod wieloma względami. Przetkane prastarymi, malowniczymi Górami Świętokrzyskimi, od których wzięło swoją nazwę. Na każdym kroku historia przypomina tu o sobie, o tym co było piękne i co tragiczne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj o województwie

[/vc_column_text]
banner-domeracka3

 

Zapraszam do kontaktu

 

Napisz do mnie:

 

[contact_form]

 

 

 

bravo3

„BRAVO” Usługi w zakresie języka francuskiego i włoskiego
ul. Fosforytowa 26
25-757 Kielce (osiedle Podkarczówka)
REGON: 260682535
tel. 697 669 287